Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
449 postów 2799 komentarzy

kruk

raven59 - „Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną; nie mają piwnic ani spichlerzy, a Bóg je żywi. O ileż ważniejsi jesteście wy niż ptaki!" Łk 12,24 ....................... Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Otwórz oczy - jeden z nas...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

UE powinna zakazać i zakończyć finansowania aktywności, które implikują niszczenie ludzkich embrionów

 
"Zapłodnienie jest początkiem życia ludzkiego i w imię ludzkiej godności wyklucza możliwość jakiejkolwiek procedury, która zakłada niszczenie ludzkiego embrionu lub tego wymaga."
 
 
"Życie człowieka zaczyna się od chwili zapłodnienia. Embrionu ludzkiego nie wolno więc niszczyć – orzekł Europejski Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu. To podstawa do zorganizowania największej w historii akcji pro-life w Europie. I zmian w europejskim prawie.
Celem akcji „Jeden z nas” jest doprowadzenie do zaprzestania finansowania z budżetu Unii Europejskiej aborcji i doświadczeń na ludzkich embrionach. Akcja, która jest przedsięwzięciem międzynarodowym, wykorzystuje legalną drogę prawną obowiązującą w UE." - całość tutaj:http://gosc.pl/doc/1432476.Otworz-oczy-Europo
 
 
 
"Embrion ludzki zasługuje na poszanowanie jego godności i integralności. Zostało to potwierdzone przez ETS w sprawie Brüstle, która uznała ludzki embrion za początek rozwoju istoty ludzkiej. Aby zapewnić spójność kompetencji unijnych w sprawach dotykających życia ludzkich embrionów, UE powinna zakazać i zakończyć finansowania aktywności, które implikują niszczenie ludzkich embrionów, w szczególności w obszarach badań, rozwoju i zdrowia publicznego." - całóść tutaj:https://ec.europa.eu/citizens-initiative/ECI-2012-000005/public/index.do
 
Życie, obrona życia poczętego, jeden z nas, inicjatywa, UE, europejska inicjatywa obywatelska
 
 
 

KOMENTARZE

 • @Nathanel 19:02:08
  Z UE trzeba "rozmawiać" ich językiem.
  Lewackie procedury, rozmontować UE ich własna bronią.
 • Autor
  Wczoraj na portalu " w polityce pl" był artykuł - zagłosowałam. Przeraża mnie to, że w sumie niewiele możemy zrobić, jako ludzie, z tym przemysłem śmierci. Koncerny farmaceutyczne i ich władza polityczna jest przeogromna i trzeba naprawdę milionów zdecydowanych, aby to przerwać. Czy ludzkość jeszcze jest w stanie to zrobić, czy jest już tylko medialnym potworkiem, jaki wychodowano. A wszystko zaplanowane......... pokolenie zombie..... sterowane przez NWO, poprzez GMO ,to po prostu jest straszne. Internet jest chyba ostatnią deską ratunku, dlatego tak bardzo chcą ograniczyć jego potężną jeszcze siłę. Pytanie, kiedy znów spróbują zniszczyć tą wolność internetu, bo będą próbować na pewno.
 • @Astra 11:54:25
  My tu - w Polsce - musimy zebrać tylko 38 250 głosów!
  Taką ilość to możemy osiągnąć "jednym smarkiem".
  Reszta zależy od wsparcia w innych krajach UE.
  Trzeba głosować i namawiać innych również znajomych obywateli UE.
  Tylko tyle.

  Przy Wspieraniu Asi Bibi - skazanej na śmierć pakistańskiej chrześcijanki osiągnęliśmy duży sukces, choć do miliona głosów na całym świecie jeszcze sporo brakuje:
  http://kruk.nowyekran.pl/post/30128,petycja-pomoz-uwolnic-skazana-na-smierc-chrzescijanke
  Zaczynaliśmy z poziomu ok 2.500 głosów
  Aktualny stan i głosować można tutaj:
  http://www.callformercy.com/

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej