Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
449 postów 2799 komentarzy

kruk

raven59 - „Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną; nie mają piwnic ani spichlerzy, a Bóg je żywi. O ileż ważniejsi jesteście wy niż ptaki!" Łk 12,24 ....................... Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Tusk unabomber

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

nie mamy wątpliwości kto stoi za atmosferą ostatnich lat..

Zgodnie z przewidywaniami Tusk przygotował kolejną przykrywkę.
Od dziś nie liczy się budżet unijny, zmiany PSL i takie tam pierdoły.
 
Za każdym razem gdy chce odwrócić uwagę wysyła odpowiedni list.
Tak, żebyśmy nie mieli wątpliwości kto stoi za atmosferą ostatnich lat.
 
Nie musimy już zadawać żadnych pytań.
 
Winny jest znany i bynajmniej nie ma na imię: Theodore
 
Play it again, Tusk:
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Miałem widzenie
  Miałem "widzenie" na You Tube,gdzie grupa Arabów zabijała wołu.Wół miał na głowie powróz,za pomocą którego doprowadzono go do mocno osadzonego w ziemi słupa.Tam go przywiązano do tego słupa,poklepano i pogłaskano,aby był spokojny.Następnie podszedł człowiek ze sznurem by założyć mu pętlę na przednią lewą nogę.Wół najpierw utrudniał ten zabieg,ale znów kilkakrotnie poklepany i pogłaskany uspokoił się.Druga próba założenia pętli znów nie powiodła się,więc powtórzono zabieg poklepywania i głaskania.


  Za trzecim razem powiodło się i wół pozwolił sobie założyć pętlę.Poklepano go ponownie i prawa przednia noga została spętana podobnie jak lewa.

  Następnie przyszła pora na tylne kończyny zwierzęcia i podobnie jak przednie zostały spętane z pewnymi trudnościami przerywanymi głaskaniem i poklepywaniem.Następnie przystąpiono do zaciskania tych więzów,aby przednie nogi przybliżyć do siebie i tu nie obyło się bez poklepywania i głaskania a następnie uczyniono to samo tylnymi nogami.Wtedy wół stał już wąsko na nogach,więc kilku chłopa naparło na niego z boku i bez trudu przewróciło go.Wtedy znów poklepano i pogłaskano zwierzę i przystąpiono do zapętlania nóg przednich z tylnymi,aby zwierze nie wierzgało leżąc.Tak przygotowany wół został dociśnięty do ziemi przez kilka osób,a od strony szyi podszedł człowiek z nożem i naczyniem na krew i zapewne wiecie co było dalej...

  Wyjaśnienie wizji:
  Wół to naród ucywilizowany(może to dotyczyć pojedynczego człowieka,czy wspólnot,towarzystw itp),pętla powrozu na jego głowie,to pieniądz,który wiedzie do słupa.Słup zaś to jego status międzynarodowy,bezpieczeństwa , materialny itp.A zatem pieniądz jest jego narzędziem do uzyskania samozadowolenia.

  Człowiek,który podszedł ze sznurem,by założyć pętlę na jego nogę,to ustawodawczy organ państwa,który mocą prawa pęta kończynę zwierzęcia(narodu). Natomiast to,iż wół utrudnia ten zabieg,jest to sprzeciw niektórych grup społecznych wobec zamiaru ustawodawcy.Wtedy do akcji wchodzą poklepywacze i głaskacze w osobach takich osób,jak np.celebryci,satyrycy i wszelkiej maści prześmiewcy włączając w to młodych inteligentnych i wykształconych z dużych miast,czy bardziej zasobnych grup społecznych,które poprzez to prawo upatrują swoje większe bezpieczeństwo,czy niezależność wewnętrzną.Pośród nich są również szydercy,którzy wyzywając od oszołomów i podśmiewając się starają się podporządkować niepokorną grupę.Wołu nie da się zastraszyć,albo podporządkować szyderstwem,więc te sposoby są typowo ludzkie.
  Do tego również trzeba zaliczyć rozbudzanie pasji i wszelkiego rodzaju hobby,czy nałogów dla pobudzania marzeń,celów i sposobów ich realizacji.To wszystko po to,aby człowiek myślał jak najwięcej o swoich prywatnych sprawach i jego umysł obracał się wokół własnych pragnień.
  A więc na końcu spętany,powalony i głaskany wół zdaje się być całkiem zadowolony z przebiegu wypadków .Do czasu oczywiście.No,ale dla niego jest już za późno na opór.
  A na ile pozwoli sobie polski naród?
  W czasie głaskania i poklepywania kobiety o imieniu Polska przepchnięto ustawy o przymusowych szczepieniach,GMO i sam nie wiem co jeszcze.Trzecia wojna światowa rozpoczęła się i jej przebieg ma wyludnić ziemię polską i również inne,bez jednego wystrzału.Zrobią to bowiem za pomocą cywilizowanych metod panowie i panie w białych fartuchach. pod patronatem panów "Korczaków" premiera i prezydenta.Ciekawe tylko,czy oni też wejdą do komory gazowej,czy dzieci puszczą przodem i zamkną drzwi?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej